800px-PolskiBus.com_4, fot. Wikipedia, Ziggi 2011

Polski Bus może pochwalić się świetnymi wynikami!

Polski Bus ostatnio obchodził dokładnie tysiąc dni istnienia na polskim rynku. Od czasu powstania do chwili obecnej PolskiBus.com przeszedł wielką przemianę, o której warto opowiedzieć. Sama liczba obsługiwanych tras wzrosła z początkowych 8 do 16 (obecnie przewoźnik może zaoferować połączenia do 20 miast w Polsce, a ponadto do pięciu lokalizacji w Europie). Wydarzeniem godnym uwagi jest to, iż końcem 2013 roku przewoźnik utworzył swoją drugą bazę we Wrocławiu. Dzięki temu przybyło dodatkowe ponad 160 nowych miejsc pracy.

Początkowo Polski Bus posiadał 19 autokarów, obecnie zaś jest ich 102. Łącznie autokary te pokonały już 38,5 miliona kilometrów różnych tras. Każdego dnia autokary odbywają 242 różne kursy (jest to aż 8 razy więcej w porównaniu z rokiem 2011). Łączna liczba osób, które do teraz skorzystały z oferty przewoźnika wynosi przeszło 6 milionów.

Polski Bus cieszy się ogromnym zaufaniem i popularnością wśród klientów. Przede wszystkim jest to przewoźnik oferujący wyjątkowo konkurencyjne ceny na rynku, dlatego też jego popularność cały czas rośnie. Dyrektor PolskiBus.com, Piotr Bezulski nie kryje zadowolenia z osiągniętych wyników, ale zapowiada, że firma nie zamierza osiąść na laurach i dalej będzie się intensywnie rozwijać, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających pasażerów.

  • AdamKrambl

    Jak dla mnie – PolskiBUS jest najlepszy! Najlepsza firma przewozowa w Polsce, bez wątpliwości.

    Pozdrawiam, Adam Krambl
    wynajem autokarów Wrocław