Przełomowe wydarzenie w branży autokarowej

Przełomowym wydarzeniem w branży autokarowej jest stworzenie serwisu BusOnRoad.com- Międzynarodowej Giełdy Wynajmu Autokarów. Jeśli obietnice twórców strony się spełnią, to będziemy mieć do czynienia z mnogością zleceń, model biznesowy przyjazny dla klientów oraz rzetelną bazę przewoźników oferujących swe usługi. W obecnym czasie wybór przewoźnika przysparza firmom turystycznym wielu problemów i obowiązków. Szukanie odpowiedniej firmy w ogłoszeniach jest nużące i pracochłonne.

Dzięki serwisowej wyszukiwarce można łatwo znaleźć nie tylko bus czy autokar, ale też sprawdzić jego wyposażenie, standard, jak też obejrzeć zdjęcia pojazdu. Przewoźnicy tymczasem, wystawiając wolne miejsca w autokarze mają możliwość pozyskania nowych zleceń oraz obłożenia pojazdu do maksimum. Sprawia to, że ilość wynajmowanych pojazdów jest większa, zaś koszty przejazdów mniejsze.

Warto zaznaczyć, że serwis nie pobiera żadnych prowizji od wynajmowanych za pośrednictwem strony busonroad.com autokarów. Po zarejestrowaniu się każda firma otrzymuje darmowe konto, które raz w miesiącu doładowywane jest 50 punktami, które wykorzystywane są do odkrywania danych kontaktowych, do wystawiania ofert i zleceń. Dodatkowo przez pierwsze trzy miesiące każda firma zarejestrowana w serwisie otrzymuje 100 punktów premium miesięcznie, które może wykorzystać na promocję i reklamę.

Jeśli liczba punktów okaże się zbyt mała użytkownicy strony mogą odpłatnie doładować punkty, bądź zmienić konto z Free na Vip. W chwili obecnej serwis działa w wersji angielskojęzycznej, jednak przymierza się do wprowadzenia wersji polskiej i niemieckiej. Serwis jest Międzynarodową Giełdą Wynajmu Autokarów, jednak nie ogranicza się jedynie na rynku europejskim, choć aktualnie na nim się skupia. W planach jest stworzenie jak największej bazy przewoźników. Twórcy serwisu dołożą wszelkich starań, by być godnym zaufania miejscem współpracy firm przewozowych i ich klientów.

  • Adam Celter

    Naprawdę absolutnie genialna inicjatywa. W końcu sensowne rozwiązanie. Ja jestem jak najbardziej za!

    —————
    Adam Celter
    wynajem autokarów Wrocław