Wielkie otwarcie hotelu B&B Wrocław Centrum już niebawem!

Wielkie otwarcie Hotelu B&B Wrocław Centrum, trzeciego już w Polsce hotelu cenionej francuskiej sieci B&B Hotels, odbędzie się już 22 maja br. Inauguracja tegoż hotelu jest wielkim i długo wyczekiwanym wydarzeniem. Obiekt mieści się przy ulicy ks. Piotra Skargi, niedaleko Starego Miasta, posiada 5 kondygnacji i udostępniać będzie swoim gościom 140 nowoczesnych, dobrze wyposażonych pokoi. Trzy pokoje zostały przystosowane specjalnie dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W ofercie znajdują się ponadto dwa pokoje przygotowane dla rodzin z dziećmi.

Hotel będzie chętnie gościł w swoich murach nie tylko rodziny z dziećmi i gości biznesowych (do dyspozycji sala konferencyjna ze sprzętem multimedialnym), ale także wszystkich turystów podróżujących ze swoimi czworonożnymi pupilami. Hotelowe pokoje wyposażono w klimatyzację, dostęp do sieci satelitarnej i internetu, a także w specjalny system wyciszający dźwięki. Śniadania w hotelu będą podawane w formie bufetu. Goście będą mogli skorzystać również ze sklepiku B&B Shop, gdzie zakupią napoje oraz przekąski. Na podziemnym parkingu na gości czeka 40 miejsc parkingowych.

Generalnym wykonawcą B&B Hotel Wrocław Centrum została firma RD bud, której zlecono niełatwe zadanie wkomponowania bardzo nowoczesnego obiektu w piękne, zabytkowe kamieniczki i zadanie to udało się wykonać bardzo dobrze, bowiem hotel doskonale współgra z pozostałym otoczeniem.

W czasie wielkiego otwarcia zaprezentowana zostanie bardzo bogata oferta hotelu. Goście, którzy przybędą na inaugurację, dowiedzą się między innymi o tym jak powstawał hotel i jakim wyzwaniom musiała sprostać firma go tworząca. Wszystkie informacje zostaną przekazane w interesujący sposób zarówno przez zarząd hotelu B&B Hotels Polska, przez wspomnianą firmę RD bud oraz przedstawicieli Groupe B&B.

Atrakcją w czasie uroczystości otwarcia hotelu będzie odsłonięcie rzeźby hotelowego krasnala, który swoje miejsce znalazł na parapecie okna znajdującym się tuż przy głównym wejściu do obiektu. Ponadto swoje umiejętności zaprezentuje ceniona grupa teatralna Te-O-Ka z Wrocławia.